rsslogo

DODAŁ: Kamil Małyszczak | 11.12.2018 godz. 14:49:32

Kolejni zatrzymani za posiadanie narkotyków - zabezpieczono 534 gramy amfetaminyW przeciągu kilku ostatnich dni funkcjonariusze z Posterunku Policji w Lwówku dokonali kilku zatrzymań za posiadanie narkotyków. Ostatnia akcja, w którą włączyli się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, miała miejsce w czwartek, 6 grudnia 2018 roku.

W wyniku działań operacyjnych policjanci uzyskali informację, iż w obrębie jednego z sadów mieszczącego się na terenie Lwówka, mają znajdować się znaczne ilości narkotyków. W wyniku podjętej przez policjantów obserwacji dokonano zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy późnym wieczorem podjechali samochodem, aby odebrać pozostawione wcześniej narkotyki. Mężczyznami okazali się być 26-latek oraz 27-latek. Obaj to mieszkańcy Lwówka. Łącznie policjanci zabezpieczyli 534 gramy amfetaminy.

Jednemu z mężczyzn, który przyznał, iż cała zawartość narkotyków jest jego własnością, zostały postawione zarzuty. Sąd postanowił wobec mężczyzny zastosować środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Jak mówią policjanci, sprawa na chwilę obecną jest bardzo rozwojowa. Nie wykluczone, iż w najbliższych dniach dojdzie do kolejnych zatrzymań.


Źródło: KPP Nowy Tomyśl

Zobacz też...