rsslogo

DODAŁ: Kamil Małyszczak | 10.12.2018 godz. 15:25:12

Pożar samochodu osobowego na węźle autostradowymW piątek, 7 grudnia 2018 roku, około godziny 8:40, na węźle Autostrady A2 w Bolewicku, prowadzony przez obywatela Niemiec Nissan Almera wypadł z drogi i ścinając jeden ze znaków drogowych zatrzymał się w przydrożnym rowie. Samochód po pewnej chwili stanął w płomieniach.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl, Zespół Ratownictwa Medycznego, policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu oraz służby autostradowe.

Kierowcy na szczęście udało się opuścić płonący pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych na miejsce zdarzenia. Strażacy po dotarciu na miejsce pożaru natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Niestety samochód w znacznym stopni uległ spaleniu.

Kierującemu samochodem uskarżającemu się na bóle w klatce piersiowej pomocy medycznej udzielili ratownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego, a następnie poszkodowanego przetransportowali do Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu.

Zdarzenie nie spowodowało większych utrudnień w ruchu kołowym w obrębie węzła autostradowego.


Zdjęcia: PSP Nowy Tomyśl
Źródło: PSP Nowy Tomyśl; PNT.INFO.PL

Zobacz też...