rsslogo

DODAŁ: Kamil Małyszczak | 30.11.2018 godz. 16:59:53

VIII Kiermasz Świąteczny Pachnący Piernikiem w Nowym Tomyślu - gwiazdą muzyczną będzie zespół Red Lips [NIEAKTUALNE]Burmistrz Nowego Tomyśla oraz Nowotomyski Ośrodek Kultury zapraszają na VIII Kiermasz Świąteczny Pachnący Piernikiem, który odbędzie się w niedzielę, 16 grudnia 2018 roku, na terenie przy muszli koncertowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury oraz w samym budynku Nowotomyskiego Ośrodka Kultury.

W godzinach od 11:00 do 17:00 czekać będą stoiska z rękodziełem, upominkami oraz stoiska gastronomiczne. Bardzo dużo będzie się dziać w muszli koncertowej, w której to od godziny 13:00 zaplanowano m.in. występy dzieci z nowotomyskich przedszkoli, koncerty i występy taneczne. Będzie też program animacyjny oraz wystąpi Grupa Szopena, a więc dzieci i młodzież grająca na perkusji. Gwiazdą muzyczną tegorocznej imprezy będzie zespół Red Lips, który wykona najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki zaaranżowane na instrumenty akustyczne oraz oczywiście największe hity zespołu zagrane w tej samej nastrojowej konwencji. Koncert odbędzie się o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury, a bezpłatne wejściówki są do odbioru w pokoju nr 104 oraz sekretariacie.

Tego dnia odbędzie się też o godzinie 13:00 orszak MotoGwiazdorów ulicami Nowego Tomyśla, będzie też spotkanie ze świętym Mikołajem przy muszli koncertowej oraz oczywiście kulinarny kącik, a w nim świąteczne przysmaki oraz grzane wino. Harcerze zapraszają na aromatyczną, świąteczną herbatkę. Będzie Betlejemskie światło pokoju, a także odbędzie się zbiórka artykułów spożywczych oraz chemicznych dla potrzebujących rodzin z Nowego Tomyśla.

Ponadto w holu głównym Nowotomyskiego Ośrodka Kultury w godzinach od 14:00 do 17:00, odbędzie się akcja Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyśl "100 flag powstańczych na 100-lecie Odzyskania Niepodległości". Za każdy przyniesiony drzewiec (kij) mieszkaniec otrzyma powstańczą flagę.

Szczegółowy program oraz więcej informacji o imprezie znajduje się na poniższych plakatach.
Tekst: PNT.INFO.PL
Plakaty: Nowotomyski Ośrodek Kultury

Zobacz też...