rsslogo

DODAŁ: Kamil Małyszczak | 30.11.2018 godz. 15:37:24

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w słup telefonicznyW czwartek, 29 listopada 2018 roku, około godziny 18:40, służby ratunkowe oraz Policja zostały poinformowane o samochodzie osobowym, który uderzył w słup na drodze Kuślin - Wąsowo, w okolicach charakterystycznego zakrętu koło leśniczówki.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl, zastęp z OSP Kuślin oraz policjantów. W dalszej kolejności na miejsce udał się też Zespół Ratownictwa Medycznego.

Okazało się, że na łuku drogi powiatowej samochód osobowy marki Fiat Punto zjechał na pobocze, uderzając w przydrożny słup telefoniczny. Samochód poruszał się od strony Kuślina. Autem podróżowało małżeństwo, które opuściło pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz na usunięciu zanieczyszczeń pokolizyjnych i uszkodzonego słupa.

Zastęp strażaków z OSP Bukowiec, podczas nieobecności strażaków z JRG Nowy Tomyśl, zabezpieczał operacyjnie rejon JRG w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu.


Tekst i źródło: PSP Nowy Tomyśl; PNT.INFO.PL

Zobacz też...