rsslogo

DODAŁ: Kamil Małyszczak | 29.11.2018 godz. 19:52:14

VII Lwówecki Jarmark Bożonarodzeniowy [NIEAKTUALNE]W niedzielę, 16 grudnia 2018 roku, w godzinach od 15:00 do 20:00, na Rynku w Lwówku, odbędzie się już VII Lwówecki Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych występów artystycznych, w tym m.in. zespołów Gospel Joy, Dambejk czy też Spoko. Nie zabraknie też występu zespołu Lwówianki. Oczywiście jak świąteczny jarmark, to nie zabraknie licznych stoisk handlowych w drewnianych domkach. Tam znajdziecie wszystko, co niezbędne na święta, a więc potrawy świąteczne (pierogi, barszcz, krokiety i wiele innych - także na wynos), wypieki (serniczek, makowiec, pierniki...), oscypki prosto z Podhala, naturalną chałwę, ozdoby domu, pomysły na prezent (w tym wiele wyjątkowych rzeczy hand-made), grzańce i wina, gorącą kawę i herbatę, miody, grzyby suszone, jabłka i soki jabłkowe, eko-żywność i pieczywo, karpie, pstrągi, jesiotry i inne ryby no i oczywiście choinki.

Zmarzluchów Organizatorzy zapraszają do ogrzania rąk przy ognisku przygotowanym przez strażaków.

Będzie można w nastroju świątecznym wesprzeć zbiórkę organizowaną przez harcerzy - no i oczywiście otrzymać od nich pierniczka.

Nie zabraknie Gwiazdora w wielkich saniach, który dla każdego dziecka znajdzie słodki upominek. Przy okazji VII edycji Organizatorzy zaplanowali również wiele atrakcji dodatkowych, jak świąteczne postacie z bajek Disneya, "renifery" św. Mikołaja i przejażdżki saniami dookoła rynku, fotobudka pełna bożonarodzeniowych gadżetów, czy też przepiękna karuzela wenecka dla najmłodszych.

Szczegółowy program wygląda następująco:
15:00 - OTWARCIE JARMARKU
15:10 - PRZEKAZANIE BETLEJEMSKIEGO ŚWIATŁA POKOJU
15:20 - WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW Z LWÓWKA
15:40 - WYSTĘP ZESPOŁU TANECZNEGO "BŁYSKOTKI"
16:00 - SPEKTAKL DLA DZIECI "PINGWINKOWA REWOLUCJA" Teatr Kurtynka
16:45 - ZESPÓŁ #TACYINNI
17:15 - KONCERT Gospel Joy
18:30 - ZESPÓŁ DAMBEJK
19:15 - ZESPÓŁ SPOKO I KAROLINA OSTROWSKA
19:35 - ZESPÓŁ LWÓWIANKI
20:00 - ZAKOŃCZENIE JARMARKU - WSPÓLNE ODŚPIEWANIE KOLĘDY "JAKIEŚ ŚWIATŁO NAD BETLEJEM"

Na Jarmark zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Burmistrz Miasta i Gminy Lwówek!


Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lwówku; PNT.INFO.PL

Zobacz też...