rsslogo

DODAŁ: Jakub Koberling | 03.11.2018 godz. 19:16:00

II tura wyborów samorządowych 2018. Przedstawiamy obwody do głosowania na terenie gminy Nowy Tomyśl oraz Kuślin [NIEAKTUALNE]



Druga tura wyborów wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast zostanie przeprowadzona w dniu 4 listopada 2018 roku, w godzinach od 7:00 do 21:00.

Gdzie głosować w wyborach samorządowych na terenie gminy Nowy Tomyśl oraz Kuślin? W jakim lokalu mieści się komisja wyborcza? W niektórych przypadkach wyborcy będą głosować w innych miejscach, niż to bywało w poprzednich latach, dlatego zachęcamy do sprawdzenie swojego obwodu.

Poniżej przedstawiamy wszystkie obwody na terenie gminy Nowy Tomyśl oraz Kuślin.

Przypomnijmy:

W gminie Nowy Tomyśl, aktualny burmistrz Włodzimierz Hibner, który ubiega się o reelekcję, zdobył 48,03% głosów, natomiast jego kontrkandydatem w II turze będzie Andrzej Wałęsa - zdobył poparcie 22,96% mieszkańców gminy.

W gminie Kuślin, kandydatka na urząd Aneta Adamska zdobyła 41,33% głosów, natomiast drugi kandydat - Mieczysław Skrzypczak, zdobył poparcie 35,57% mieszkańców gminy.

GMINA
NOWY TOMYŚL
1
Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. 3 Stycznia 12 Nowy Tomyśl
ulice: Chmielna, Cicha, Kamienna, Kanałowa, Komunalna, Marii Konopnickiej, Łąkowa, Piaskowa, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Różana, Sadowa, Spokojna, Floriana Ślósarskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Wodna, Zakątek, Żwirowa

2
Nowotomyski Ośrodek Kultury, ul. Tysiąclecia 3 Nowy Tomyśl
ulice: Adama Asnyka, Bohaterów, Długa, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Marszałka Piłsudskiego, Plac Fryderyka Chopina, Plac Niepodległości, Juliana Tuwima

3
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wierzbowa 1 Nowy Tomyśl
ulice: Wojciecha Barteckiego, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Celna, Marii Curie Skłodowskiej, Jana Pawła II, Kolejowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Olchowa, Plac Dworcowy, Radosna, Władysława Reymonta, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Targowa, Topolowa, Tysiąclecia, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zakładowa

4
Przedszkole Nr 5, ul. Nowa 23 Nowy Tomyśl
ulice: Akacjowa, Ignacego Baranowskiego, Daliowa, Dojazd, Gronowa, Klonowa, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Lawendowa, Łanowa, Nowa, Osiedle Tęczowe, Osiedlowa, Paprocka, Poznańska, Półwiejska, Rolna, Henryka Sienkiewicza, Słonecznikowa, Storczykowa, Szpitalna, Świerkowa, Wiejska, Zagrodowa, Zbożowa

5
Przedszkole Nr 2, Osiedle Stefana Batorego 19 Nowy Tomyśl
Osiedle Stefana Batorego 1 - 38, ulice: Zbąszyńska

6
Żłobek, Osiedle Stefana Batorego 18 Nowy Tomyśl
Osiedle Stefana Batorego 39 - 51 ulice: Agrestowa, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Stanisława Musiała, Poziomkowa, Emilii Sczanieckiej, Truskawkowa

7
Przedszkole Nr 4, Osiedle Północ 8 Nowy Tomyśl
Osiedle Północ 1 - 24

8
Szkoła Podstawowa Nr 3, Osiedle Północ 25 Nowy Tomyśl
Osiedle Północ 26 - 36, ulice: Działkowa, dr Kazimierza Hołogi, Jana Janusa, Koszykowa, 3 Stycznia, Wiatrakowa, Wiklinowa, Zacisze, Zaułek, Zielona

9
Wiejski Dom Kultury, ul. Wolsztyńska 1 Boruja Kościelna
Boruja Kościelna, Boruja Nowa, Cicha Góra, Szarki

10
Wiejski Dom Kultury, ul. Sątopska 3 Bukowiec
Bukowiec

11
Przedszkole Nr 3, ul. 3 Stycznia 70 Nowy Tomyśl
Przyłęk

12
Strażnica OSP, ul. Nowotomyska 25 Jastrzębsko Stare
Grubsko, Jastrzębsko Stare, Sękowo

13
Świetlica Wiejska, 165 Paproć
Chojniki, Paproć

14
Przedszkole, ul. Powstańców Wielkopolskich 25 Stary Tomyśl
Glinno, Stary Tomyśl

15
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 18 Wytomyśl
Kozie Laski, Róża, Wytomyśl

16
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 3 Sątopy
Nowa Róża, Sątopy

17
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej SZPITAL, Henryka Sienkiewicza 3 Nowy Tomyśl
Szpital



GMINA
KUŚLIN
1
Gminny Ośrodek Kultury, ul. Leśna 13 Kuślin
Chraplewo, Dąbrowa, Dąbrowa Nowa, Kuślin: ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa, ul Boczna, ul. Emilii Szcanieckiej, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Radosna, ul. Wodna, Głuponie 1A - 38A, 66 - 83, 96 - 102, 39 - 65B, 84 - 95A, Michorzewko

2
Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole, ul. Szkolna 2 Michorzewo
Michorzewo, 50, ul. E. Sczanieckiej, ul. Kościelna, ul. Opalenicka, ul. Parkowa, ul. Powstańców Wlkp. , ul. Szkolna, ul. Osiedlowa, 52 - 88, Turkowo, Trzcianka, Śliwno: parzyste: 50 - 52A, 55, 60 - 61B, 75 - 86, 2 - 49B, nieparzyste: 51 - 53, parzyste: 54 - 56, 57 - 59A, 62 - 74A

3
Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole, ul. Lipowa 51 Wąsowo
Wąsowo: Cegielnia, Leśniczówka, ul. Lwówecka, ul. Nowotomyska, ul. Ogrodowa, ul. Poznańska, ul. Północna, ul. Wiatrakowa, ul. Wytomyska, Wąsóko, ul. Jana Rożka, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Sadowa, ul. Stare Koszary, ul. Szkolna, ul. Wschodnia, ul. Błotna, ul. Grodziska, ul. Krótka, ul. Polna, ul. Południowa, ul. Św. Wawrzyńca, ul. Zachodnia



Zobacz też...