rsslogo

DODAŁ: Kamil Małyszczak | 02.10.2018 godz. 17:50:40

Nowy Tomyśl - Wydarzenia Jubileuszowe z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę [NIEAKTUALNE]Burmistrz Nowego Tomyśla oraz Nowotomyski Ośrodek Kultury zapraszają na Wydarzenia Jubileuszowe z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które odbędą się w czwartek, 8 listopada 2018 roku, w Nowotomyskim Ośrodku Kultury.

O godzinie 18:30 odbędzie się wyjątkowy spektakl laserowy pt. "Historia Niepodległej Polski". Będzie to przedstawienie najważniejszych dziejów naszego narodu od początków tworzenia się państwowości, aż po czasy nam współczesne techniką laserową. Ponad 300 obrazów i animacji laserowych. Unikalna forma spektaklu laserowego.

O godzinie 19:15 odbędzie się słodki poczęstunek, czyli aromatyczna kawa i rogal marciński.

Natomiast na godzinę 20:00 zaplanowano koncert "Pocket Concert - Fantazja Polski, czyli Paderewski all inclusive". Historia zostanie ukazana dwutorowo: za pomocą rekonstrukcji (wykonanie utworów, aktorzy, narracja) oraz współczesny komentarz rapera, który w improwizowany sposób komentować będzie dzisiejsze znaczenie wielkich dokonań Paderewskiego.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie NOK-u, tel. 61 44 23 121 oraz na www.bilety24.pl


Źródło: Nowotomyski Ośrodek Kultury

Zobacz też...