rsslogo

DODAŁ: JK i KM | 19.09.2018 godz. 20:20:00

Wybory samorządowe 2018 - listy kandydatów na radnych ze wszystkich gmin powiatu nowotomyskiego



13 sierpnia 2018 roku, premier Mateusz Morawiecki wydał zarządzenie dotyczące przeprowadzenia wyborów samorządowych w 2018 roku. I tura wyborów odbędzie się 21 października 2018 roku, natomiast II tura wyborów na wójtów gmin i burmistrzów oraz prezydentów miast, dwa tygodnie później - 4 listopada 2018 roku.

W wyborach samorządowych wybierani będą wójtowie gmin, burmistrzowie i prezydenci miast oraz radni dzielnicowi, gminni (w tym miejscy), powiatowi i wojewódzcy. W przypadku naszego powiatu wybierać będziemy burmistrza Nowego Tomyśla, Zbąszynia, Opalenicy i Lwówka, a także wójta Kuślina i Miedzichowa oraz radnych gminnych, miejskich, powiatowych i wojewódzkich.

Tegoroczne wybory, zgodnie z nowelizacją kodeksu wyborczego, od 2018 odbywają się raz na 5 lat. Tyle samo wynosi również kadencja. Od najbliższej kadencji obowiązywać będzie także dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Kto może głosować?
Czynne prawo wyborcze, które upoważnia do wybierania do rad gminy, powiatu, sejmiku, czy województwa posiada obywatel Polski oraz obywatel Unii Europejskiej, który nie jest obywatelem Polski, ale najpóźniej w dniu głosowania osiąga pełnoletniość i pozostaje mieszkańcem odpowiedniego powiatu, gminy lub województwa. Z możliwości oddania głosu korespondencyjnego skorzystać mogą jedynie osoby niepełnosprawne i starsze.

Kto nie może głosować?
To osoby, które:
- są pozbawione praw publicznych prawomocnym orzeczeniem sąd,
- są pozbawione praw wyborczych prawomocnym orzeczeniem Trybunału Stanu,
- zostały ubezwłasnowolnione prawomocnym orzeczeniem sądu.

Kalendarz wyborczy 2018:
- 3 tygodnie przed wyborami - to najpóźniejszy termin dostarczenia wyborcom do skrzynek pocztowych podstawowych informacji o kandydatach,
- do 8 października wyborcy niepełnosprawni mają szansę zgłosić w gminie zamiar głosowania korespondencyjnego lub przy pomocy nakładek Braille"a,
- 12 października - ta data to ostatnia szansa na zgłoszenia przez niepełnosprawnych i starszych wniosku w gminie o głosowanie przez pełnomocnika,
- do 16 października wyborcy mogą wnioskować o dopisanie ich do spisu wyborców w wybranym obwodzie głosowania w gminie, która jest ich stałym miejscem zamieszkania,
- 19 października o północy rozpoczyna się cisza wyborcza, która potrwa aż do zakończenia głosowania.

Poniżej prezentujemy listy kandydatów do Rad Miejskich Nowego Tomyśla, Zbąszynia, Opalenicy i Lwówka oraz do Rady Gminy Kuślin i Rady Gminy Miedzichowo.

WYBIERZ GMINĘ:


GMINA
NOWY TOMYŚL
Okręg
1
NOWY TOMYŚL ulice: Akacjowa, Adama Asnyka, Ignacego Baranowskiego, Wojciecha Barteckiego, Bohaterów, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Celna, Chmielna, Cicha, Marii Curie Skłodowskiej, Daliowa, Długa, Dojazd, Gronowa, Jana Pawła II, Kamienna, Kanałowa, Klonowa, Kolejowa, Komunalna, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Lipowa, Łanowa, Łąkowa, Marszałka Piłsudskiego, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Nowa, Ogrodowa, Olchowa, Osiedle Tęczowe, Osiedlowa, Paprocka, Piaskowa, Plac Fryderyka Chopina, Plac Dworcowy, Plac Niepodległości, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Półwiejska, Radosna, Władysława Reymonta, Rolna, Różana, Rzemieślnicza, Sadowa, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Słonecznikowa, Spacerowa, Spokojna, Storczykowa, Szkolna, Szpitalna, Floriana Ślósarskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Świerkowa, Targowa, Topolowa, Juliana Tuwima, Tysiąclecia, Wiejska, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wodna, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zakątek, Zakładowa, Zbożowa, Żwirowa
Mandatów
6
Wyborców
6 146
Zarejestrowanych list
5
Kandydatów ze wszystkich list
38

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYMKOWIAK Piotr Jerzy 52 Nowy Tomyśl
2 KASPRZAK Grzegorz Mirosław 46 Nowy Tomyśl
3 KACZMAREK Agnieszka Alicja 48 Nowy Tomyśl
4 KOSTRZEWSKA Elżbieta Maria 63 Nowy Tomyśl
5 PILZ Maciej 48 Nowy Tomyśl
6 TOBYS Beata 43 Nowy Tomyśl
7 HALASZ Radosław Piotr 39 Paproć

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOBERLING-MACH Katarzyna Anna 30 Nowy Tomyśl
2 PERZ-RAMICKA Ewa Violetta 48 Nowy Tomyśl
3 KARBOWSKA Jolanta 45 Nowy Tomyśl
4 RUTA Wojciech 57 Nowy Tomyśl
5 STANKIEWICZ Piotr 34 Nowy Tomyśl
6 ZAWARTA Ewa 47 Nowy Tomyśl
7 FLIEGER Jacek Tadeusz 44 Glinno
8 MICHALCZAK Mieczysław 62 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 HIBNER Włodzimierz Andrzej 43 Nowy Tomyśl
2 GÓRCZYŃSKI Rafał Łukasz 41 Przyłęk
3 MARCINIAK Katarzyna 42 Nowy Tomyśl
4 MOLENDA-GAŁGANEK Agnieszka 42 Nowy Tomyśl
5 STACHOWIAK-SZYMAŃSKA Arleta 45 Nowy Tomyśl
6 SZEFFNER Krzysztof Antoni 43 Nowy Tomyśl
7 WLEKŁY Tomasz 34 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANTUSZEWSKI Tomasz Antoni 51 Cicha Góra
2 SKRZYPCZAK Jakub Kazimierz 30 Nowy Tomyśl
3 CZARNECKA-PILZ Bożena Mieczysława 49 Nowy Tomyśl
4 PIETRZAK Justyna Maria 45 Nowy Tomyśl
5 ADAMCZYK Monika Maria 35 Nowy Tomyśl
6 AMBROZIK Jakub Franciszek 37 Nowy Tomyśl
7 URYZAJ Karolina 43 Glinno
8 JÓZEFOWSKI Ireneusz Józef 66 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 POLAŃSKI Adam Paweł 40 Nowy Tomyśl
2 KLIMKO Jan 59 Nowy Tomyśl
3 KOZIEŁ Marta Danuta 29 Glinno
4 KONIECZNY Stanisław 66 Glinno
5 KROMA Agnieszka 31 Nowy Tomyśl
6 BARSZCZEWSKA Marzena Barbara 42 Nowy Tomyśl
7 BARAŃSKA Agnieszka Magdalena 26 Nowy Tomyśl
8 DEMBIECKI Zbigniew Jan 47 Nowy Tomyśl


Okręg
2
NOWY TOMYŚL Osiedle Stefana Batorego 1 - 51, Osiedle Północ 1 - 36, ulice: 3 Stycznia, Agrestowa, Działkowa, dr Kazimierza Hołogi, Jagodowa, Jana Janusa, Jeżynowa, Koszykowa, Malinowa, Stanisława Musiała, Poziomkowa, Emilii Sczanieckiej, Truskawkowa, Wiatrakowa, Wiklinowa, Zacisze, Zaułek, Zbąszyńska, Zielona
Mandatów
5
Wyborców
5 381
Zarejestrowanych list
5
Kandydatów ze wszystkich list
35

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WAŁĘSA Andrzej Zdzisław 63 Nowy Tomyśl
2 WILKOSZARSKA Krystyna 72 Nowy Tomyśl
3 NOWAK Ryszard Stanisław 63 Nowy Tomyśl
4 DUDEK Lidia Małgorzata 42 Nowy Tomyśl
5 SZYMAŃSKI Jędrzej 37 Glinno
6 KASPERKIEWICZ Barbara 53 Nowy Tomyśl
7 ZALEWSKI Grzegorz Piotr 39 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAFFLER Elżbieta 60 Nowy Tomyśl
2 JAROSZ Michał 37 Nowy Tomyśl
3 WOLANIN Beata 44 Nowy Tomyśl
4 JANDY Barbara 64 Nowy Tomyśl
5 LASKOWSKI Wojciech 46 Nowy Tomyśl
6 ROŚCISZEWSKI Michał 36 Nowy Tomyśl
7 SZOFER Adam Paweł 33 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MICHALCZAK - WOŹNIAK Emilia Ewa 35 Nowy Tomyśl
2 KASPRZAK Adrian Józef 26 Nowy Tomyśl
3 ŚLIWA Ryszard Marian 63 Nowy Tomyśl
4 MATUSZCZAK Zenon 72 Nowy Tomyśl
5 HEWCZUK Natalia Agnieszka 37 Nowy Tomyśl
6 SZCZECIŃSKA Agnieszka 35 Nowy Tomyśl
7 KACZOR Marek 39 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANDRYSZCZYK Wojciech Antoni 72 Nowy Tomyśl
2 HELIŃSKA Joanna Izabela 36 Nowy Tomyśl
3 ORWAT Krzysztof 58 Nowy Tomyśl
4 TABACZYŃSKI Rafał 51 Nowy Tomyśl
5 TOMASZEWICZ Tomasz 45 Nowy Tomyśl
6 TUCZYK Justyna 43 Nowy Tomyśl
7 ZBORALSKA Magdalena Weronika 24 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KURZAWSKI Mateusz Piotr 59 Paproć
2 PARNIEWICZ Renata Maria 62 Paproć
3 CZAIŃSKI Grzegorz Stanisław 55 Nowy Tomyśl
4 KWIECIEŃ Łukasz 31 Nowy Tomyśl
5 STANISŁAWIAK Sylwia Anna 45 Nowy Tomyśl
6 DOLECKA Grażyna Anna 57 Nowy Tomyśl
7 RAJ Janusz 70 Nowy Tomyśl


Okręg
3
Boruja Kościelna, Boruja Nowa, Chojniki, Cicha Góra, Grubsko, Jastrzębsko Stare, Paproć, Przyłęk, Sękowo, Szarki
Mandatów
5
Wyborców
4 621
Zarejestrowanych list
5
Kandydatów ze wszystkich list
31

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MARKIEWICZ Artur Marek 45 Boruja Kościelna
2 SZOTT Aniela 62 Boruja Kościelna
3 KONIECZNY Radosław Krzysztof 47 Boruja Nowa
4 NOWAK Monika Maria 44 Nowy Tomyśl
5 TREPIŃSKI Krzysztof Piotr 60 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MATUSIAK Tomasz 39 Boruja Nowa
2 NAWROT Bogusław Andrzej 56 Przyłęk
3 BIELAWA Maciej Franciszek 38 Paproć
4 NOWICKA Anna Maria 52 Sękowo
5 WOŹNIAK Genowefa Gabriela 63 Jastrzębsko Stare

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOWICKA-KACZMAREK Sylwia 39 Boruja Nowa
2 MISIAK Kazimierz 62 Paproć
3 RUPA Krzysztof 55 Cicha Góra
4 KRET Radosław Tomasz 44 Boruja Kościelna
5 HEINRICH Przemysław Marcin 39 Boruja Kościelna
6 ŁUKA Aldona Magdalena 37 Jastrzębsko Stare
7 TARKAWIAN Katarzyna 46 Sękowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KORNOSZ Rafał Łukasz 22 Boruja Kościelna
2 KRZESZOWSKI Henryk 66 Jastrzębsko Stare
3 MACIEJEWSKA Żaneta Anna 31 Boruja Kościelna
4 MAKARSKI Łukasz 29 Boruja Kościelna
5 PROTAS Piotr 61 Sękowo
6 PRZYBYLAK Zuzanna 22 Przyłęk
7 WACHOWIAK Katarzyna Danuta 37 Paproć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 RATAJCZAK Marek Wojciech 47 Cicha Góra
2 PRZYBYLSKA Marta 30 Jastrzębsko Stare
3 PIERZYŃSKA Bożena 57 Szarki
4 BĄBELEK Katarzyna Małgorzata 24 Nowy Tomyśl
5 GAJEWSKI Roman Leon 51 Boruja Kościelna
6 BOMBELEK Agnieszka Ewa 39 Przyłęk
7 KSIĄG Tomasz Andrzej 35 Boruja Nowa


Okręg
4
Bukowiec, Glinno, Kozie Laski, Nowa Róża, Róża, Sątopy, Stary Tomyśl, Wytomyśl
Mandatów
5
Wyborców
4 272
Zarejestrowanych list
5
Kandydatów ze wszystkich list
33

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 DĘBSKA Ilona Katarzyna 44 Nowy Tomyśl
2 PRZYBYLAK Sławomir 47 Stary Tomyśl
3 KAŹMIEROWSKA Iwona Elżbieta 43 Wytomyśl
4 KACZMAREK Agnieszka Jadwiga 39 Bukowiec
5 KURZAWA Maciej 54 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 FRAŃSKI Łukasz Szymon 42 Glinno
2 SZUŁCZYŃSKA Marzena 41 Glinno
3 JANDY Mateusz Bartłomiej 40 Sątopy
4 FRIEDRICH Estera Katarzyna 38 Glinno
5 LIPIECKI Błażej Tomasz 35 Wytomyśl
6 OBORNY Radosław Paweł 36 Stary Tomyśl
7 PRZYBYLAK-RADECKA Iwona 34 Bukowiec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZCZECHOWIAK Mieczysław Jan 64 Róża
2 DRĄŻKOWIAK Leszek Tadeusz 61 Bukowiec
3 DĘBICKA Monika 33 Stary Tomyśl
4 BRZOSTOWSKI Ryszard 67 Glinno
5 DOLEWA Barbara Janina 68 Glinno
6 LEMAŃSKA Monika Anna 35 Glinno
7 KASPERCZAK Bernard Tomasz 47 Nowy Tomyśl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHALASZ Łukasz Waldemar 36 Paproć
2 JĘDRZEJCZAK Elżbieta 49 Nowa Róża
3 KRYM Adam Andrzej 65 Stary Tomyśl
4 ROSIAK - RUCIAK Małgorzata 39 Glinno
5 SIUDA Tomasz 43 Bukowiec
6 STROŃSKA Jolanta Elżbieta 48 Nowy Tomyśl
7 WLEKŁY Łukasz 30 Bukowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WILGOWICZ Iwona Maria 51 Bukowiec
2 PRONOBIS Łukasz 33 Glinno
3 PŁOŃSKA Ewa Dorota 37 Wytomyśl
4 ŁESZYK Marlena Anna 41 Stary Tomyśl
5 LISEK Natalia Anna 28 Glinno
6 SOBCZAK Arkadiusz 54 Glinno
7 WOJDYŁO Leszek Józef 46 Glinno


GMINA
ZBĄSZYŃ
Okręg
1
ZBĄSZYŃ: ARIAŃSKA, CZECHOWICA, HUSYCKA, MIODOWA, MOSTOWA, NA KĘPIE, TOPOLOWA
Mandatów
1
Wyborców
768
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KONOPA Arleta Maria 40 Zbąszyń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PAWŁOWSKI Łukasz 42 Zbąszyń


Okręg
2
ZBĄSZYŃ: DĄBROWSKIEJ, DOKTORA PIOTROWSKIEGO, GARBARSKA, KAWCZYŃSKIEGO, KONOPNICKIEJ, KRASZEWSKIEGO, ORZESZKOWEJ, PLAC REYMONTA, POZNAŃSKA, PRUSA, REJA, SIENKIEWICZA, WARSZAWSKA, ŻEROMSKIEGO
Mandatów
1
Wyborców
874
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁAKOMA Renata Janina 50 Zbąszyń


Okręg
3
NOWY DWÓR
Mandatów
1
Wyborców
461
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 NAPIERAŁA Stefan Piotr 60 Nowy Dwór


Okręg
4
ZBĄSZYŃ: BŁONIE, FOLWARCZNA, GENERAŁA DOWBOR MUŚNICKIEGO, GENERAŁA TACZAKA, GIMNASTYCZNA, JANISZEWSKIEGO, KSIĘDZA POHLA, KSIĘDZA WAWRZYNIAKA, KUDLIŃSKIEGO, LEŚNA, MARCIŃCA, OGRODOWA, PIŁKARSKA, PODPORUCZNIKA KLEMCZAKA, PODPORUCZNIKA MIELŻYŃSKIEGO, POLNA, POPRZECZNA, PORUCZNIKA KRAUSEGO, PORUCZNIKA ZENKTELERA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, PRZYSIÓŁKI, SADOWA, TOMASZA ŚLIWY, WOŹNEJ, ZAUŁEK STRZELECKI
Mandatów
1
Wyborców
966
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOSICKI Waldemar Stefan 62 Zbąszyń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GENDERKA Rafał 51 Zbąszyń


Okręg
5
ZBĄSZYŃ: BASZTOWA, CHŁODNA, CHMIELNA, GARCZYŃSKICH, KOLONIA, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA, MARCINKOWSKIEGO, PLAC RYBAKI, PORUCZNIKA ŻWIRKI, PRZEDMIEŚCIE ŚWIĘTY WOJCIECH, RYNEK, SENATORSKA, SPORTOWA, ŚWIĘTOMIKOŁAJSKA, TARGOWISKO, WYPOCZYNKOWA nr 5, ZAUŁEK KAPŁAŃSKI, ZAUŁEK ŁAZIEBNY, ZAUŁEK RAMÓW SUKIENNICZYCH, ZAUŁEK SĄDOWY, ZAUŁEK STAREGO MIELCUCHA, ZAUŁEK TKACKI, ŻYDOWSKA
Mandatów
1
Wyborców
924
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MICHAŁOWSKI Paweł Ryszard 39 Zbąszyń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRÓL Sławomir Andrzej 55 Zbąszyń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KONKIEWICZ Romulad Szczepan 60 Zbąszyń


Okręg
6
ZBĄSZYŃ: 17 STYCZNIA nr: 1 - 17b, 62 - 80, BATOREGO, GENERAŁA MICHAŁA MILEWSKIEGO, JEZIORNA, KRÓTKA, ŁAZIENKI, PLAC WOLNOŚCI, WYPOCZYNKOWA nr: 1 - 4, ZBĄSKICH
Mandatów
1
Wyborców
818
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOLIŃSKA-WALIGÓRA Aurelia Elżbieta 40 Zbąszyń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 FURMAN Marek Jerzy 47 Zbąszyń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOŹNY Łukasz Jan 41 Zbąszyń


Okręg
7
ZBĄSZYŃ: 17 STYCZNIA nr: 20 - 38a, 53 - 59c, CIŚWICKICH, ŁĄKOWA, MŁYŃSKA, PROMENADA, RAJEWO, SŁONECZNA, SPACEROWA, WODNA, ZIELONA, ZYGMUNTA I STAREGO
Mandatów
1
Wyborców
695
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PISKORSKI Krzysztof 49 Zbąszyń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 POZNAŃSKA Lidia Agnieszka 41 Zbąszyń


Okręg
8
ZBĄSZYŃ: 17 STYCZNIA nr: 39 - 52, AKACJOWA, DOLNA, DZIAŁKOWA, GRANICZNA, HOLENDERSKA, INŻYNIERA RYSZARDA PITURY, INŻYNIERA WIGURY, JACENTEGO JANKA, KOLEJOWA, PLAC DWORCOWY, REJTANA
Mandatów
1
Wyborców
683
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SAMCZUK Iwona Maria 45 Zbąszyń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAMIŃSKI Marcin 46 Zbąszyń


Okręg
9
CHROŚNICA, NOWE JASTRZĘBSKO, STEFANOWICE
Mandatów
1
Wyborców
778
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOWACZYK Grzegorz 50 Stefanowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GOLCZAK Dariusz 44 Chrośnica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZIELIŃSKI Piotr Tadeusz 52 Zbąszyń


Okręg
10
ŁOMNICA, PRZYCHODZKO
Mandatów
1
Wyborców
619
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 NAWOTNIK Aneta Magdalena 41 Łomnica

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRAMBOR Waldemar Andrzej 41 Łomnica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KŁYSZ Mateusz 22 Łomnica


Okręg
11
STEFANOWO, ZAKRZEWKO
Mandatów
1
Wyborców
455
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOŁTYSIK Marek 64 Stefanowo


Okręg
12
PRZYPROSTYNIA
Mandatów
1
Wyborców
758
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 RZEPA Katarzyna 47 Przyprostynia

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BIMKIEWICZ Łukasz 41 Przyprostynia


Okręg
13
DĄBROWA, NOWA WIEŚ, NOWA WIEŚ ZBĄSKA, PERZYNY
Mandatów
1
Wyborców
703
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOŹNA Gabriela Teresa 64 Nowa Wieś Zbąska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 JEZIERSKA Anna 27 Nowa Wieś Zbąska


Okręg
14
NĄDNIA
Mandatów
1
Wyborców
664
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOŁTYSIK Józef Ryszard 60 Nądnia

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 NIEZBORAŁA Monika Maria 42 Nądnia


Okręg
15
STRZYŻEWO
Mandatów
1
Wyborców
601
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZAJĄC Ryszard 63 Strzyżewo

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 OLSZEWSKI Jarosław Marek 49 Strzyżewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY ZBĄSZYŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KONIECZEK Dawid 25 Strzyżewo


GMINA
OPALENICA
Okręg
1
Stanisława Moniuszki, Jana Kasprowicza, Parkowa, Poznańska numery nieparzyste od nr 37 do nr 117 i numery parzyste od nr 40 do nr 144, Stanisława Przybyszewskiego, Henryka Wieniawskiego, Zarzecze, Jodłowa, Słoneczna, Świerkowa.
Mandatów
1
Wyborców
875
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZIMNY Przemysław Franciszek 48 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOWAKOWSKI Andrzej 55 Opalenica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOLSKI Krzysztof 32 Opalenica


Okręg
2
Dr Ludwika Adamczyka, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Gen. Józefa Karge, ks. Antoniego Gustowskiego, Jesionowa, Kasztanowa, Marcina Milczyńskiego, Gen. Józefa Niemojewskiego, Leśna, Sosnowa, Ticza Bara, Dr Ireneusza Wierzejewskiego
Mandatów
1
Wyborców
809
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KASPERCZAK Karol 29 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 JANOWICZ Zbigniew 60 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA I PRZEDSIĘBIORCZA GMINA OPALENICA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SADOWSKI Arkadiusz 50 Opalenica


Okręg
3
27 Grudnia, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Mostowa, Podzamcze, Rzeczna, Henryka Sienkiewicza, Strumykowa, Wodna, Zamkowa, Źródlana i Plac Józefa Piłsudskiego
Mandatów
1
Wyborców
763
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJCIECHOWSKI Jarosław 63 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA I PRZEDSIĘBIORCZA GMINA OPALENICA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 URBAŃSKI Stanisław 65 Opalenica


Okręg
4
Farna, Kolejowa, Kwiatowa, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Niegolewskich, Opalińskich, Poznańska numery nieparzyste od nr 1 do nr 35a i numery parzyste od nr 2 do nr 38, Władysława Stanisława Reymonta, Jana Pawła II, Szkolna, Zielona i Rynek
Mandatów
1
Wyborców
823
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 CECUŁA Katarzyna Małgorzata 48 Opalenica

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAROSZYK Paweł 53 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 HOROWSKA Jolanta Małgorzata 48 Opalenica


Okręg
5
Osiedle Centrum
Mandatów
1
Wyborców
820
Zarejestrowanych list
4
Kandydatów ze wszystkich list
4

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYPURA Krzysztof 44 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GIŻYŃSKA Agnieszka Barbara 39 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 TRZECIAK Andrzej Karol 61 Kopanki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA I PRZEDSIĘBIORCZA GMINA OPALENICA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PAWELCZAK Dorota Wanda 71 Opalenica


Okręg
6
Energetyczna, Gimnazjalna, Jaśminowa, Marii Konopnickiej, 3 Maja, Magnoliowa, Półwiejska, Bolesława Prusa, Rolna, Różana, Stefana Żeromskiego
Mandatów
1
Wyborców
824
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJTKOWIAK Eugeniusz Stanisław 58 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOLASIŃSKA Marzena Zofia 35 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA I PRZEDSIĘBIORCZA GMINA OPALENICA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYMKOWIAK Ryszard 73 Opalenica


Okręg
7
Klonowa, Młyńska, Nowotomyska, Powstańców Wielkopolskich, Spokojna, Wyzwolenia numery nieparzyste od nr 27 do nr 99 i numery parzyste od nr 34 do nr 106, Wspólna
Mandatów
1
Wyborców
947
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYNDLER Tomasz Zbigniew 48 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZIELEWICZ Ryszard Józef 55 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SKOTAREK Krzysztof Hieronim 61 Opalenica


Okręg
8
OPALENICA ulice: Jana Henryka Dąbrowskiego, Kręta, Nowa, Porażyńska, Skośna, Słodka, Stanisława Staszica, Zbożowa
Mandatów
1
Wyborców
758
Zarejestrowanych list
4
Kandydatów ze wszystkich list
4

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MORTKA Elżbieta 47 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 OSSOWSKI Błażej 35 Opalenica

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KWAŚNY Sławomir Bogdan 40 Opalenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA I PRZEDSIĘBIORCZA GMINA OPALENICA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BIEGAŃSKI Józef Zbigniew 70 Opalenica


Okręg
9
Dworcowa, Kolonia, Powstańca Kozaka, Ogrodowa, 5 Stycznia, Polna, Przemysłowa, Poprzeczna, Wiejska, Wyzwolenia numery nieparzyste od nr 1 do nr 25 i numery parzyste od nr 2 do nr 32
Mandatów
1
Wyborców
868
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KASPERCZAK Krzysztof Jan 38 Opalenica


Okręg
10
SOŁECTWO: WOJNOWICE
Mandatów
1
Wyborców
854
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIOTROWSKI Ryszard Stanisław 62 Wojnowice


Okręg
11
SOŁECTWA: KOZŁOWO, UŚCIĘCIE, DAKOWY MOKRE
Mandatów
1
Wyborców
938
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 STACHOWIAK Grzegorz Józef 56 Dakowy Mokre

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 RADNIECKA Elżbieta Jadwiga 65 Dakowy Mokre


Okręg
12
SOŁECTWA: TROSZCZYN, TERESPOTOCKIE, URBANOWO
Mandatów
1
Wyborców
726
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZWECHŁOWICZ Roman 58 Urbanowo


Okręg
13
SOŁECTWA: KOPANKI, PORAŻYN DWORZEC (Bukowiec Stary, Porażyn Ośrodek, Porażyn Tartak), SIELINKO
Mandatów
1
Wyborców
868
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 NIEMYT Stanisław Jan 60 Kopanki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GÓRKA Kamilla Barbara 32 Sielinko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA I PRZEDSIĘBIORCZA GMINA OPALENICA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BEJGA Jędrzej Maciej 49 Kopanki


Okręg
14
SOŁECTWA: JASTRZĘBNIKI, ŁĘCZYCE, PORAŻYN
Mandatów
1
Wyborców
826
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOLNY Sławomir 34 Porażyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MROZIK Anna 36 Porażyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA I PRZEDSIĘBIORCZA GMINA OPALENICA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZWED Wojciech 60 Łęczyce


Okręg
15
SOŁECTWA: ŁAGWY, NIEGOLEWO, RUDNIKI
Mandatów
1
Wyborców
995
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KORNOSZ Jarosław Andrzej 52 Łagwy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA I PRZEDSIĘBIORCZA GMINA OPALENICA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KACZMAREK Wojciech 32 Rudniki


GMINA
LWÓWEK
Okręg
1
Lwówek-ulice: Al. E. Sczanieckiej-numery parzyste od numeru 58 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 61 wzwyż; Gimnazjalna, Magazynowa-od numeru 2 do numeru 8; Opalenicka; Parkowa-numer 2; Pniewska-numery parzyste od numeru 50 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 41 wzwyż; Posadowska; Sadowa; Sportowa; Wiśniowa; Zamkowa
Mandatów
1
Wyborców
497
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ROŚCISZEWSKI Bogdan 60 Lwówek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 LIEBELT Sebastian 31 Lwówek


Okręg
2
Lwówek-ulice: 3 Stycznia; Kasztanowa-numery nieparzyste od 1 do 9; Magazynowa-numer 1; Osiedle Władysława Jagiełły; Polna; Powstańców Wlkp.-numery parzyste od numeru 20 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 19 wzwyż; Stefana Wittmanna-numery parzyste od numeru 20 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 35 wzwyż; Świętej Barbary
Mandatów
1
Wyborców
479
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OŚWIATA” LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GAWEŁEK Zbigniew 55 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 TOBIS Mirosław 44 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WACHOWSKA-TRIEBS Magdalena 34 Lwówek


Okręg
3
Lwówek-ulice: Kamionki, Kasztanowa-numery parzyste i numery nieparzyste od numeru 11 wzwyż; Leśna, Młyńska-numery parzyste od numeru 4 wzwyż i numery nieparzyste; Modrakowa, Nowotomyska-numery parzyste od numeru 20 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 17 wzwyż; Ogrodowa, Południowa, Słoneczna, Zbigniewa Świtalskiego, Zielona
Mandatów
1
Wyborców
491
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁOPATA Andrzej 48 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KASPERCZAK Andrzej Jan 66 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIETRYKA Patrycja 35 Józefowo


Okręg
4
Lwówek-ulice: 3 Maja; Al. E. Sczanieckiej-numery parzyste od 2 do 56 i numery nieparzyste od 1 do 59; Długa; Młyńska-numer 2; Nowotomyska-numery parzyste od 2 do 18 i numery nieparzyste od 1 do 15; Parkowa-numer 1 i 3; Ratuszowa; Stefana Wittmanna-numery parzyste od numeru 2 do 18 i numery nieparzyste od numeru 1 do 33; Źródlana
Mandatów
1
Wyborców
471
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRZEWOŹNY Piotr Michał 59 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 HO Anka 29 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BĄBELEK Paweł Maciej 40 Lwówek


Okręg
5
Lwówek-ulice: Gołębia; Grobla; Kościelna; Pniewska-numery parzyste od numeru 2 do 48 i numery nieparzyste od numeru 1 do 39; Powstańców Wlkp.-numery parzyste od numeru 2 do 18 i numery nieparzyste od numeru 1 do 17; Rynek; Szkolna; Średnia; Świętojańska.
Mandatów
1
Wyborców
456
Zarejestrowanych list
4
Kandydatów ze wszystkich list
4

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KACHEL Tadeusz 66 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY JAWOREK-WESOŁEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAWOREK-WESOŁA Magdalena Karolina 29 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRABOWSKA Agnieszka 42 Lwówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WINOWSKI Karol 32 Lwówek


Okręg
6
Sołectwo Chmielinko, Sołectwo Lipka Wielka i Sołectwo Władysławowo.
Mandatów
1
Wyborców
689
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 CZARKOWSKI Krzysztof Józef 66 Chmielinko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIGLA Klaudia 26 Chmielinko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 STARZAK Iwona Małgorzata 45 Chmielinko


Okręg
7
Sołectwo Grońsko, Sołectwo Krzywy Las oraz Sołectwo Józefowo z miejscowościami Józefowo i Mokre Ogrody
Mandatów
1
Wyborców
506
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUBIAK Patrycja Katarzyna 36 Grońsko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SKAŁASKI Karol 47 Lipka Wielka


Okręg
8
Sołectwo Konin i Sołectwo Pawłówek
Mandatów
1
Wyborców
373
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MATOSZKA Małgorzata 55 Lipka Wielka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MARSZAŁKIEWICZ Monika 36 Konin


Okręg
9
Sołectwo Posadowo z miejscowościami Posadowo i Posadówek oraz Sołectwo Zgierzynka z miejscowościami Zgierzynka i Podlesie
Mandatów
1
Wyborców
466
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 JĘDRZEJCZAK Andrzej 45 Zgierzynka


Okręg
10
Sołectwo Pakosław-numery domów: 1 - 9, 12, 12a, 15 - 19, 21a, 23a, 24 - 58, 141 - 157
Mandatów
1
Wyborców
359
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZARATA Jan Stanisław 43 Pakosław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BASIŃSKI Andrzej 35 Pakosław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MAZURCZAK Kornelia Maria 62 Pakosław


Okręg
11
Sołectwo Pakosław-numery domów: 10, 11, 13, 14, 21, 22, 23, 59 - 140
Mandatów
1
Wyborców
348
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BEDER-LAŃDY Bernadeta 34 Pakosław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PUSTKOWIAK Agnieszka 34 Pakosław


Okręg
12
Sołectwo Brody z miejscowościami Brody i Marszewo oraz Sołectwo Zygmuntowo
Mandatów
1
Wyborców
616
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOŹNA Gabriela Beata 57 Brody

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ADAMEK Alina 26 Brody


Okręg
13
Sołectwo Bródki
Mandatów
1
Wyborców
270
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJCIECHOWSKI Piotr 49 Bródki


Okręg
14
Sołectwo Zębowo z miejscowością Zębowo i Tarnowiec
Mandatów
1
Wyborców
668
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 TRZYBIŃSKI Jan 44 Zębowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŚLOTAŁA Arkadiusz 24 Zębowo


Okręg
15
Sołectwo Linie, Sołectwo Komorowice z miejscowościami Komorowice i Grudzianka, Sołectwo Komorowo oraz Sołectwo Wymyślanka
Mandatów
1
Wyborców
475
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 STAROSTA Barbara Krystyna 67 Komorowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 RATAJCZAK Jarosław 58 Józefowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LWÓWEK
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 DULAT Andrzej 49 Linie


GMINA
KUŚLIN
Okręg
1
Chraplewo
Mandatów
1
Wyborców
273
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 RATAJCZAK Zbigniew 38 Chraplewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOLGETAN Arkadiusz Krzysztof 44 Chraplewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BIAŁY Marcin 27 Chraplewo


Okręg
2
Dąbrowa, Dąbrowa Nowa, Kuślin: ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa
Mandatów
1
Wyborców
331
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MIELESZCZUK-ALBRECHT Anna Małgorzata 33 Kuślin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BINIAK Grażyna 42 Dąbrowa


Okręg
3
Kuślin: ul. Boczna, ul. Emilii Sczanieckiej, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Radosna, ul. Wodna
Mandatów
1
Wyborców
348
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 LEŚNIAK Natalia 30 Kuślin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIASECKI Stefan 72 Dąbrowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁUCZAK Maciej Sebastian 49 Kuślin


Okręg
4
Głuponie 1A - 38A, 66 - 83, 96 - 102
Mandatów
1
Wyborców
201
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KORTUS Damian 29 Głuponie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUBIAK Paweł 34 Głuponie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA WERNERA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WERNER Jakub 36 Głuponie


Okręg
5
Głuponie 39 - 65B, 84 - 95A
Mandatów
1
Wyborców
229
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOTLARSKI Łukasz Sebastian 43 Głuponie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 RATAJCZAK Tomasz 45 Głuponie


Okręg
6
Michorzewko
Mandatów
1
Wyborców
296
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ADAMCZAK Krzysztof 48 Michorzewko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 CZEKAŁA Janusz Tomasz 58 Michorzewko


Okręg
7
Michorzewo, 50, ul. E. Sczanieckiej, ul. Kościelna, ul. Opalenicka, ul. Parkowa, ul. Powstańców Wlkp. , ul. Szkolna.
Mandatów
1
Wyborców
280
Zarejestrowanych list
4
Kandydatów ze wszystkich list
4

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GOMUŁA Natalia 31 Michorzewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAŹMIERCZAK Sebastian Łukasz 44 Michorzewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ADAMSKI Wojciech Edward 59 Michorzewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA WERNERA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŚWITAŁA Sławomir 50 Michorzewo


Okręg
8
Michorzewo ul. Osiedlowa
Mandatów
1
Wyborców
252
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WIECZOREK Małgorzata 38 Michorzewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MACIEJEWICZ Rafał 47 Michorzewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAŹMIERCZAK Dominika 24 Michorzewo


Okręg
9
Michorzewo 52 - 88, Turkowo
Mandatów
1
Wyborców
282
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRZYBYŁ Teresa 54 Turkowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOSTKOWSKA Małgorzata Ewa 51 Turkowo


Okręg
10
Trzcianka
Mandatów
1
Wyborców
347
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOREK Tatiana Ewa 28 Trzcianka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAMYSZEK Roman 34 Trzcianka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BASIŃSKI Jacek 49 Trzcianka


Okręg
11
Śliwno: parzyste: 50 - 52A, 55, 60 - 61B, 75 - 86
Mandatów
1
Wyborców
231
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MINGE Jacek 30 Śliwno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ROTH Michał Ludwik 66 Śliwno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAROSZYK Szymon Czesław 26 Śliwno


Okręg
12
Śliwno 2 - 49 B, nieparzyste: 51 - 53, parzyste: 54 - 56, 57 - 59A, 62 - 74 A
Mandatów
1
Wyborców
240
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZUSTAK Patrycja Izabela 33 Śliwno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAROSZYK Piotr Jan 31 Śliwno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MINGE Jolanta Maria 54 Śliwno


Okręg
13
Wąsowo: Cegielnia, Leśniczówka, ul. Lwówecka, ul. Nowotomyska, ul. Ogrodowa, ul. Poznańska, ul. Północna, ul. Wiatrakowa, ul. Wytomyska, Wąsówko
Mandatów
1
Wyborców
272
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BUDA Leszek Jan 61 Wąsowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WILGOWICZ Justyna Maria 49 Wąsowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 CEYZA Jan 59 Wąsowo


Okręg
14
Wąsowo: ul. Jana Rożka, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Sadowa, ul. Stare Koszary, ul. Szkolna, ul. Wschodnia.
Mandatów
1
Wyborców
312
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAWA Piotr Dawid 30 Wąsowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOCIŃSKI Jerzy 47 Wąsowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 STAŚKIEWICZ Wiesława Ewa 56 Wąsowo


Okręg
15
Wąsowo: ul. Błotna, ul. Grodziska, ul. Krótka, ul. Polna, ul. Południowa, ul. św. Wawrzyńca, ul. Zachodnia
Mandatów
1
Wyborców
364
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 HIRSCHFELD Dominik 25 Wąsowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRZYBYLSKI Jan 64 Wąsowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WIECZOREK Arkadiusz 47 Wąsowo


GMINA
MIEDZICHOWO
Okręg
1
Sołectwo Bolewice, ulice: Leśna, Młyńska.
Mandatów
1
Wyborców
203
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIGLA Rajmund Antoni 41 Bolewice


Okręg
2
Sołectwo Bolewice, ulice: Nowa, Tylna, ks. Antoniego Kaczmarka.
Mandatów
1
Wyborców
211
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 BOROWY Irenusz Paweł 41 Bolewice


Okręg
3
Sołectwo Bolewice, ulice: Odbudowa, Osiedle Leśne, Parkowa.
Mandatów
1
Wyborców
208
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRYNIA Lucyna Stefania 48 Bolewice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 STASIAK Romuald Walenty 61 Bolewice


Okręg
4
Sołectwo Bolewice, ulice: Sportowa, Wiśniowa, Żytnia, Sadowa.
Mandatów
1
Wyborców
234
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MATYS Barbara Cecylia 43 Bolewice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYLD Grzegorz 53 Bolewice


Okręg
5
Sołectwo Bolewice, ulice: Szkolna od numeru 1 do numeru 42, Szkolna od numeru 96 - 118A, Krótka
Mandatów
1
Wyborców
216
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOLECKI Tadeusz 61 Bolewice


Okręg
6
Sołectwo Bolewice, ulice: Szkolna od numeru 43 do numeru 95, Polna.
Mandatów
1
Wyborców
205
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZAWARTY Romuald Andrzej 62 Bolewice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 TODWEN Grażyna Aniela 55 Bolewice


Okręg
7
Sołectwo Bolewice: Smolarnia, Modrzewina, Glinki, ulice: Świebodzińska, Rzemieślnicza.
Mandatów
1
Wyborców
245
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRYNIA Rafał 49 Bolewice


Okręg
8
Sołectwo Bolewicko, wsie: Bolewicko, Sępolno.
Mandatów
1
Wyborców
143
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SKÓRNICKA Maria 59 Bolewicko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOZŁOWSKI Krzysztof 41 Bolewicko


Okręg
9
Sołectwo Grudna, wsie: Grudna, Węgielnia.
Mandatów
1
Wyborców
183
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANDRZEJCZAK Leszek Czesław 62 Grudna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZARŁATA Grzegorz 54 Grudna


Okręg
10
Sołectwo Miedzichowo, ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Krótka, Leśna, Szkolna, Szparagowa, Warszawska, Zbąszyńska, wieś: Lubień.
Mandatów
1
Wyborców
177
Zarejestrowanych list
3
Kandydatów ze wszystkich list
3

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 TRAMOWSKI Przemysław Franciszek 56 Miedzichowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZ HEWCZUK LUBIEŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 HEWCZUK Włodzimierz Mariusz 63 Lubień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 WAJMAN Henryk Władysław 70 Miedzichowo


Okręg
11
Sołectwo Miedzichowo, ulice: Boczna, Kwiatowa, Łąkowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Poznańska, Rzeczna, Wiklinowa.
Mandatów
1
Wyborców
218
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 POTURNICKI Ryszard 56 Miedzichowo


Okręg
12
Sołectwa: Lewiczynek, Piotry, Zachodzko; wsie: Lewiczynek, Piotry, Zachodzko, Sołectwo: Błaki, wsie: Błaki, Zawada.
Mandatów
1
Wyborców
234
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 MARCINIAK Edward Konrad 65 Zachodzko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZCZEPANIAK Grzegorz 52 Zawada


Okręg
13
Sołectwa: Łęczno, Toczeń, Prądówka, wsie: Łęczno, Prądówka, Toczeń.
Mandatów
1
Wyborców
129
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI DIAKOWICZ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 DIAKOWICZ Mariola 56 Prądówka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 PASIERBEK Andrzej Jan 43 Toczeń


Okręg
14
Sołectwa: Stary Folwark, Szklarka Trzcielska, wsie: Leśny Folwark, Stary Folwark, Szklarka Trzcielska, Trzciel-Odbudowa.
Mandatów
1
Wyborców
207
Zarejestrowanych list
1
Kandydatów ze wszystkich list
1

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOWALCZYK Kazimierz Antoni 68 Folwark


Okręg
15
Sołectwo Jabłonka Stara, wsie: Jabłonka Stara, Pąchy, Silna Nowa.
Mandatów
1
Wyborców
178
Zarejestrowanych list
2
Kandydatów ze wszystkich list
2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 KURZAWSKI Michał Alfred 62 Jabłonka Stara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZ HEWCZUK LUBIEŃ
Numer Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 DRĄŻEK Karolina 28 Jabłonka Stara

Zobacz też...