rsslogo

DODAŁ: Jakub Koberling | 28.08.2018 godz. 18:44:48

Zmiana organizacji ruchu na czas trwania Jarmarku Chmielo-Wikliniarskiego i Dożynek Gminnych 2018 [NIEAKTUALNE]W dniach od 31 sierpnia do 2 września 2018 r. Będzie obowiązywała czasowa zmiana organizacji ruchu na pl. Niepodległości wraz z przyległymi ulicami oraz na pl. Chopina w Nowym Tomyślu. W tych dniach zablokowany zostanie wjazd na pl. Niepodległości od strony ul. Tysiąclecia oraz od ul. Długiej, Zbąszyńskiej i Komunalnej. Jezdnia od ul. Długiej poprzez pl. Niepodległości aż do ul. Zbąszyńskiej będzie jednokierunkowa. Na ul. Zbąszyńskiej będzie obowiązywał nakaz jazdy w kierunku ul. 3 stycznia. Natomiast jadąc ulicą 3 stycznia kierujący będą zmuszeni skręcać w ul. Zbąszyńską.

W dniu 31 sierpnia w godz. od 14.00 - 18.00, 1 września w godz. od 11.00 - 23.00 oraz w dniu 2 września w godz. od 14.00 - 18.00 całkowicie zostanie wstrzymany ruch na pl. Niepodległości. Zablokowane zostaną wjazdy od ul. Długiej i Komunalnej.

Na czas jarmarku zostają także wprowadzone odpowiednimi znakami drogowymi strefy zamieszkania zarówno na pl. Niepodległości jak i pl. Chopina. W strefach tych kierujący pojazdami mogą poruszać się z prędkością do 20 km/h, muszą ustępować pierwszeństwa pieszym oraz parkować tylko w miejscach wyznaczonych. Zmiany te mają wpłynąć na bezpieczeństwo osób biorących udział w jarmarku i przemieszczających się z pl. Niepodległości na Stadion Miejski.

PROGRAM Jarmarku Chmielo-Wikliniarskiego i Dożynek Gminnych 2018
Źródło: UMiG Nowy Tomyśl

Zobacz też...