rsslogo

DODAŁ: Kamil Małyszczak | 16.08.2018 godz. 16:28:00

PROGRAM XIX Lwóweckiego Święta Chleba [NIEAKTUALNE]Przedstawiamy program XIX Lwóweckiego Święta Chleba, które odbędzie się w tym roku jak już informowaliśmy na naszym portalu 25 i 26 sierpnia 2018 roku.

Otwarcie imprezy nastąpi w sobotę, 25 sierpnia 2018 roku, o godzinie 16:00. Tuż po nim zaplanowano pokaz podnoszenia ciężarów, a już o godzinie 16:00 wystąpi zespół Sounds Good. Na godzinę 17:30 zaplanowano występ kabaretu Weźrzesz, a godzinę później rozpocznie się rewia disco-polo, a więc polskie najbardziej znane hity. Gwiazdą muzyczną tego dnia na scenie w Lwówku będzie Mario Bischin, a więc rumuński piosenkarz pop i dance, znany głównie z utworu "Macarena" Występ tej gwiazdy ma się rozpocząć o godzinie 20:30. Na koniec tego dnia zaplanowano zabawę taneczną z atrakcjami specjalnymi, będą lasery oraz roboty LED.

Niedziela, 26 sierpnia 2018 roku, to będą tradycyjny Dożynki Gminne. O godzinie 14:00 odbędzie się Msza św. w kościele parafialnym, na godzinę 15:00 zaplanowano przemarsz ulicami Lwówka na plac festynowy. O godzinie 15:30 na scenie odbędzie się obrzęd dożynkowy w wykonaniu zespołów Staropolanie oraz Lwówianki. Na godzinę 16:30 zaplanowano koncert Lwóweckiej Orkiestry Dętej, natomiast tuż po niej o godzinie 17:00, wystąpi zespół taneczny. O godzinie 17:30 zostaną wręczone nagrody z imprez towarzyszących oraz nastąpi rozstrzygniecie konkursu na najlepszy chleb domowego wypieku. Po tych wydarzeniach na godzinę 18:00, zaplanowano koncert zespołu Jambo Africa, a tuż po tym zespole na scenę wejdzie gwiazda muzyczna tego dnia, a wiec zespół Big Cyc, którego występ ma rozpocząć się o godzinie 20:00. Znane utwory zespołu to m.in. "Makumba", "Świat według Kiepskich", "Rudy się żeni", "Dres" czy też "Moherowe berety". Na sam koniec imprezy zaplanowano pokaz fajerwerków, który ma zacząć się o godzinie 22:00.

Oczywiście będzie też wiele imprez towarzyszących, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne i handlowe oraz parada i wystawa cabrioletów.

Portal PNT.INFO.PL po raz kolejny obejmuje patronat medialny nad Lwóweckim Świętem Chleba.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem imprezy dostępnym na poniższych plakatach:
Zobacz też...