rsslogo

DODAŁ: Jakub Koberling | 25.07.2018 godz. 20:33:38

Impro Plener z Kurnikiem Impro [NIEAKTUALNE]W piątek, 27 lipca 2018 roku, o godzinie 19:04, Grupa Improwizacji Kabaretowej Kurnik Impro zaprasza na Impro Plener, który odbędzie się na łące przy ulicy Sienkiewicza 48 w Nowym Tomyślu.

Wstęp BEZPŁATNY.

Przypomnijmy, że Kurnik Impro zajmuje się improwizacją kabaretową. Jest to nowa forma rozrywki, która z samym kabaretem ma raczej mało wspólnego. W improwizacji nie ma miejsca na przygotowane wcześniej skecze, teksty i anegdoty. Wszystko co dzieje się na scenie, zależy od pomysłów poszczególnych grających oraz widzów. To publiczność wybiera w jakim miejscu dzieje się scenka, kim są bohaterowie i jakie mają cechy szczególne. Jedyne co się nie zmienia, to chęć rozśmieszenia widza.

Mapka:


Kurnik Impro:
Hello, impro plener już w najbliższy piątek :-) Jak ktoś mimo tak dokładnej mapy nie rozkminił jeszcze, na której łące odbędzie się występ to oto kilka praktycznych wskazówek:
poniżej link do mapy googla -
https://www.google.pl/…/data=!3m6!1e1!3m4!1su8bfnF8Oon3Y5Zx…

A w nim widzicie w oddali „biały dom” – to tam macie się kierować :-) na początku drogi polnej prowadzącej do „white house” będzie ustawiona tablica z napisem „impro”. Wzdłuż owej drogi polnej będzie biegł płot z betonowych płyt.
Zobacz też...