rsslogo

DODAŁ: Kamil Małyszczak | 08.06.2018 godz. 15:28:26

Dachowanie samochodu osobowego na drodze krajowej numer 92Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 7 czerwca 2018 roku, około godzinie 15:05, na drodze krajowej numer 92, w okolicach Sępolna. Mieszkanka Pniew poruszająca się Fordem Fiestą, straciła panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do dachowania samochodu. Pojazd zatrzymał się na dachu, na poboczu drogi. W opuszczeniu samochodu kierującej kobiecie pomogli przypadkowi świadkowie zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp ratownictwa technicznego, zastęp gaśniczy i samochód rozpoznawczo-ratowniczy z JRG Nowy Tomyśl, zastęp z OSP Bolewice, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, udzieleniu poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy, postawieniu pojazdu na koła oraz na kierowaniu ruchem.

Poszkodowana kobieta została przetransportowana do Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu, w celu przeprowadzenia szczegółowych badań.

Zastęp strażaków z OSP Bukowiec, podczas nieobecności strażaków z JRG Nowy Tomyśl, zabezpieczał operacyjnie rejon JRG w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu.


Zdjęcia: PSP Nowy Tomyśl
Tekst: PNT.INFO.PL; PSP Nowy Tomyśl

Zobacz też...