rsslogo

DODAŁ: Jakub Koberling | 03.03.2018 godz. 15:02:19

III Weekend Kulturalny w BolewicachWójt Gminy Miedzichowo Stanisław Piechota oraz Paweł Lisek zapraszają na III Weekend Kulturalny w Bolewicach. W dniach 9-11 marca 2018 roku, w Bolewicach odbędzie się III Weekend Kulturalny. Pomysłodawcą i głównym organizatorem całego przedsięwzięcia jest znany wokalista Paweł Lisek. W poprzednich latach wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego już po raz trzeci organizatorzy przygotowali trzy dni pełne atrakcji.

Impreza zaczyna się spotkaniem dla Pań. W piątek, 9 marca, o godzinie 17:00, manicure hybrydowy i pielęgnacja dłoni. Pokaz poprowadzi Joanna Loba Salon "Visage" "J&M". Godzinę później półtorej godziny szalonej zumby z Martią Herlą.

W sobotę, 10 marca, dzień z dużą dawką dobrego humoru. O godzinie 19:04, wystąpi znana i lubiana w okolicy grupa improwizacyjna "Kurnik Impro".

Natomiast w niedzielę, 11 marca, odbędzie się III Konkurs Polskiej Piosenki pt. "Co mi w sercu gra".
Zgłosiło się ponad 60 uczestników! Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem. Zgłosili się uczestnicy m.in. z Poznania, Wałcza czy Ostrowa Wielkopolskiego. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 14:00 i potrwają do godziny 18:00. Po godzinie 18:00 Wielki Finał, a na nim Gość Muzyczny - Sandra Rugała, uczestniczka telewizyjnego programu Idol (4 edycja), wokalista obdarzona pięknym głosem, znana również dobrze na YouTube m.in. z piosenek "Zagraniczne po polsku".
Zobacz też...